you can find out more https://rolexreplicasswissmade.com/.inexpensive knockoff watches.With Fast Shipping replica watches.official site imitation watches.Look At This replica watches greece.page https://buy-swisswatches.com.com/.great post to read rolex copies cheap.Buy now replica watches for sale in USA.Top brand who sells the best replica watches.Hot swiss watches replica.browse around this website https://www.jobswatches.com.look here https://www.consultingwatches.com/.visit this site replica rolex.try these out patek philippe replica.blog here bell and ross replica.top article tag heuer replica.Free shipping https://www.showhublot.com/.see this page rolex copies cheap.sell https://www.electronicswatches.com.click over here now chinabreitling.

Polikarbonāta siltumnīcas

Šūnu polikarbonāta siltumnīcas izceļas starp citām siltumnīcām ar savu ražīgumu, ko veicina daži sīkumi.
Šūnu polikarbonāta siltumnīcām piedāvājam šūnu polikarbonātu, kas pagarina siltumnīcas kalpošanas laiku un uzturēšanas izmaksas. Šūnu polikarbonāts ir gandrīz 6 reizes vieglāks par stiklu un ar to samazina slodzi uz siltumnīcas karkasu ziemā, ļaujot atstāt siltumnīcu uz ziemas periodu.

Šūnu polikarbonāta siltumnīcas raksturo metāla karkass, kas parklāts ar pretkorozijas, cinka pārklājumu, kas kopā ar šūnu polikarbonātu ļauj izmantot siltumnīcu 17 – 20 gadus bez kapitala remonta. Jāuzsver uz šūnu polikarbonāta siltumnīcas transportēšanas un uzstādīšanas vieglumu, jo siltumnīcas no šūnu polikarbonāta un metāla karkasa tiek piedāvātas numurētos iepākojumos ar visiem nepieciešamiem montāžas elementiem : skrūves, uzgriežņi, metāla profils, blīvgumijas, stiprinājumi un šūnu polikarbonāts.
Atšķirībā no stikla, šūnu polikarbonāts neprasa balināšanu, jo šūnu polikarbonāts ir pārklāts ar UV aizsardzību, tādējādi aizsārgajot Jūsu augus no žāvēšanās un rūdas, ļaujot augiem augt lielākiem.

Sia "Rumba Centrs" piedāvā plašu šūnu polikarbonata siltumnīcu izvēli par konkurētspējīgām cenām!